Dwie osoby ranne w zderzeniu wielu pojazdów w Phan Thong

Chon Buri –

Dwie osoby zostały ranne na początku tego tygodnia w zderzeniu pojazdów w dzielnicy Phan Thong.

Służby ratownicze zostały powiadomione o wypadku w nocy na początku tego tygodnia w dystrykcie Nong Tamluek.

Oni i Pattaya News przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony czarny sedan. Kierowca, 27-letnia Thanaphon Duangchuen, została uwięziona w środku. Ratownikom zajęło około 20 minut uwolnienie jej za pomocą przecinaka hydraulicznego. Złamała nogę i została przewieziona do miejscowego szpitala.

W pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzoną ciężarówkę. Kierowca, niezidentyfikowany, w wieku około 60 lat, odniósł obrażenia ręki i ucha. Trafił też do miejscowego szpitala.

Nagranie z monitoringu wykonane w pobliżu pokazało, że kierowca ciężarówki, który znajdował się na lewym pasie, natychmiast zmienił pas, aby zawrócić w miejscu, w którym ustawiono bariery uniemożliwiające pojazdom zawracanie. Kierowca sedana, który jechał z dużą prędkością, zderzył się z ciężarówką.

Policja Phan Thong kontynuuje dochodzenie w celu rozważenia dalszych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.