Nadchodzi ostatnia noc festiwalu Naklua Eat and Walk

Pattaya, Tajlandia-

Popularny festiwal Naklua Eat and Walk, który trwa od grudnia, dobiega końca dziś wieczorem, 29 stycznia.

Festiwal odbywa się w każdy weekend od 5:00 do 10:00 i odbywa się od czternastu lat (bez pewnych zakłóceń podczas COVID-19). Festiwal odbywa się na targu owoców morza Naklua i parku Lan Pho i wokół niego.

Oprócz oczywistych zajęć związanych z jedzeniem i spacerami, wydarzenie obejmuje również pokazy kulturalne, muzykę, zajęcia dla dzieci, gry karnawałowe i wiele innych atrakcji, aby zapewnić radość i rozrywkę pokoleniom członków rodziny.

Ponieważ festiwal dobiega końca, powróci dopiero w grudniu tego roku. Jednak miasto Pattaya planuje wiele ważnych wydarzeń w ciągu najbliższych kilku miesięcy, takich jak festiwal muzyczny w marcu w każdy weekend i popularny festiwal wodny Songkran w kwietniu.

Oto kilka zdjęć Eat and Walk z Pattaya City. Do zobaczenia za rok!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/