Power Service Electronics to TWOJA najlepsza oferta niedrogiej elektroniki w pobliżu Pattaya

Chonburi, Tajlandia –

Częstym pytaniem w The Pattaya News jest to, gdzie kupić najtańszy sprzęt AGD od renomowanego sprzedawcy w przystępnej cenie. Cóż, wierzymy, że mamy dla Ciebie odpowiedź!!!

W Pattaya jest wiele sieci i sklepów z elektroniką, ale Power Service Electronics ma kilka unikalnych propozycji wartości, które sprawiają, że wyróżniają się ponad wszelką konkurencję.

1. CEO, pan Jake, pracował w firmie Samsung i ma duże doświadczenie, wiedzę oraz zainteresowanie rynkiem elektronicznym.

2. Pan Jake został oficjalnie wyznaczony przez Thai Samsung Electronics na dystrybutora produktów Samsung klasy B.

3. Power Service Electronics oferuje konkurencyjne ceny od 30% do 70% tańsze niż normalne ceny rynkowe i oferuje wysokiej jakości gwarancje zapewniające spokój ducha.

Firma Power Service Electronics powstała w 2010 roku w Sri Racha, Chonburi jako dystrybutor odnawianego sprzętu AGD.

Power Service Electronics znajduje się w Sri Racha, Chonburi z dokładną lokalizacją TUTAJ, i jest dość wygodny dojazd z Pattaya i okolic.

Power Service Electronics zatrudnia pracowników, którzy mówią również po angielsku, tajsku i koreańsku.

Często otrzymujemy skargi w The Pattaya News, że lokalne firmy nie mają personelu mówiącego po angielsku lub mogącego im pomóc, to nie jest problem w Power Service Electronics.

Specjalizują się w telewizorach, sprzęcie audio, klimatyzatorach, monitorach i urządzeniach, ale oferują znacznie więcej w doskonałych cenach ze światowej klasy obsługą klienta i wsparciem. Częściowa lista produktów znajduje się tutaj:

Telewizor (UHD, QLED, Neo QLED, Neo QLED 8K)

Klimatyzatory

Lodówki

Pralki

Soundbary i wieże

Monitory

Komody powietrzne

Oczyszczacze powietrza

Mikrofale

Indukcja

Odkurzacze

Fani

Wszystkie produkty sprzedawane przez Power Service Electronics są w pełni sprawdzone pod kątem funkcjonalności przed sprzedażą, aby zapewnić pozytywne wrażenia klienta.

Większość pracowników Power Service Electronics pochodzi z tajskiej firmy Samsung Electronics i jest regularnie szkolona w zakresie najnowszych technologii i urządzeń, dzięki czemu możesz mieć pewność, że personel, z którym pracujesz, ma wiedzę na temat tego, co sprzedaje!

 

Kilka dodatkowych propozycji wartości, które są częścią Power Service Electronics:

Opłata za dostawę i instalację (z wyjątkiem klimatyzatora) 10 bahtów do Pattaya, Chonburi, Rayong, Bangkoku

1 rok gwarancji od daty faktury

Kompleksowa usługa (Zapytanie -> Oferta -> Dostawa i instalacja -> Serwis)

 

Wreszcie Power Service Electronics oferuje również usługi business-to-business i współpracowałem z wieloma czołowymi markami, takimi jak Thaioil, Choong Man Chicken, IRPC i wieloma innymi.

Po co czekać? Sprawdź je już dziś, aby dowiedzieć się, dlaczego tysiące zadowolonych klientów w Pattaya i Sri Racha przeszło na Power Service Electronics!

Skontaktuj się z nimi tutaj lub kliknij tutaj, aby zobaczyć mapę, aby odwiedzić ich osobiście:

E-mail: Sales@pse2010.com

LINIA: @powerservice_pse

Telefon: 0993388881 lub 0836993237 tajski

Telefon: 0610455907 angielski/koreański

Facebook: https://www.facebook.com/PowerServiceSriracha/

Otwarte codziennie od poniedziałku do niedzieli (oprócz dni ustawowo wolnych od pracy) 9:00 – 18:00

Kliknij tutaj, aby zobaczyć niektóre z ich najlepszych aktualnych ofert!

Niektóre z ich ostatnich niesamowitych ofert są poniżej:

 

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/