AKTUALIZACJA: Strażnicy klubu Pattaya oskarżeni o pobicie indyjskiej ofiary „turysty” rzekomo skłamali, byli byłymi pracownikami

Pattaya —

Strażnicy klubu nocnego oskarżeni o zaatakowanie indyjskiego turysty na Pattaya Walking Street w niedzielę, 29 stycznia, zgłosili się na policję w Pattaya, aby zaprzeczyć oskarżeniu, mówiąc, że turysta, który według nich jest w rzeczywistości byłym pracownikiem klubu, był byłym pracownikiem klubu. rzekomo niszcząc własność pubu i że nie zaatakowali go, ale zrobili to Hindusi w innym miejscu.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Indyjski turysta powiedział w niedzielę, że został zaatakowany przez grupę strażników nocnego klubu Pattaya na Walking Street w związku z małą kłótnią.

Teraz nasza aktualizacja:

Strażnicy nocnego klubu Pattaya, którym indyjski turysta zarzucił w niedzielę atak na niego w związku ze skargą na grzeczność, spotkali się wczoraj z policją o 2:30, aby opowiedzieć swoją wersję wydarzeń.

Strażnicy, na czele z 31-letnim panem Adrianem G, powiedzieli policji, że pokłócili się z ofiarą, ale nie z powodu skargi ofiary, ale dlatego, że ofiara i jej przyjaciele rzekomo próbowali przeszkadzać w pubie, wskoczył pod samochód właściciela pubu i rzekomo próbował go rozbić.

Poszkodowany, zidentyfikowany jako 35-letni pan Prince C., pracował w pubie i odszedł dawno temu, powiedział pan Adrian. Dodał, że ofiara odwiedziła wczoraj pub o 3 nad ranem i według Adriana spowodowała problemy, więc strażnicy odciągnęli go z lokalu. Główny strażnik nalegał, aby jego załoga nie skrzywdziła ofiary, ponieważ po prostu odszedł. Nazwa klubu została utajniona do czasu pełnego śledztwa policyjnego.

Następnie ofiara udała się do indyjskiej restauracji znajdującej się 50 metrów od pubu. Podobno spowodował tam kolejny problem i został zaatakowany przez niezidentyfikowanych indyjskich operatorów restauracji, twierdzi Adrian.

Poszkodowany doznał urazu głowy i krwotoku.

Oskarżony strażnik powiedział The Pattaya News, że podejmie kroki prawne przeciwko ofierze i jej przyjacielowi za domniemany akt wandalizmu.

Tymczasem szef policji w Pattaya Pol. Pułkownik Kunlachart Kunlachai powiedział tajskim mediom, że na podstawie nagrań z kamer CCTV z incydentu ofiara rzeczywiście pokłóciła się ze swoimi rodakami w indyjskiej restauracji i została napadnięta tam, a nie w pubie. Jednak nadal istniały ogólne pytania, które policja analizowała w odniesieniu do incydentu i tego, co go wywołało, a także osób zaangażowanych.

Szef policji w Pattaya dodał, że wezwie napastników ofiary do oskarżenia o napaść, ale także porozmawia z ofiarą o jego oświadczeniach na temat ataku, aby dokładniej wyjaśnić, co się stało, będąc jednocześnie uczciwym wobec wszystkich stron.
-=-=-=-=-=-=-=-=-===-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.