Tajlandzki wehikuł czasu: spojrzenie wstecz na ten tydzień OSTATNI rok w najważniejszych tajskich wiadomościach: tajski lekarz tragicznie zabity w śmiertelnym wypadku na przejściu dla pieszych i nie tylko

Poniżej znajduje się cotygodniowy artykuł dotyczący tego samego okresu W zeszłym roku w wiadomościach z Pattaya i Tajlandii.

Ta cotygodniowa funkcja pozwala spojrzeć wstecz na wiadomości z tego samego okresu zeszłego roku (a czasem różne okna czasowe, np. sześć miesięcy lub trzy miesiące), aby zobaczyć, jak się zmieniło, śledź rozwój historii, a także przyjrzyj się potencjalnie złamanym obietnicom lub rzeczom, które nie miały miejsca zgodnie z obietnicą w Pattaya i Tajlandii.

Ponieważ publikujemy dziesiątki artykułów tygodniowo, jest to szybki sposób, aby ludzie mogli przyjrzeć się, jakie były największe artykuły rok temu, wybrane przez nasz zespół redakcyjny, i jak wpływają na nas dzisiaj i odnoszą się do bieżących wiadomości. Jednak nie są one w określonej kolejności ważności, z grubsza w kolejności publikacji.

W tym tygodniu zajmujemy się ostatnim tygodniem stycznia 2022 r., od niedzieli 22 grudnia 2022 r. do soboty 28 stycznia 2022 r.

Chodźmy:

1.  Tajski lekarz zginął tragicznie w wypadku na przejściu dla pieszych

Młoda tajska lekarka zginął tragicznie potrącony przez duży motocykl prowadzony przez policjanta, przechodząc przez przejście dla pieszych przed szpitalem Bhumirajanagarindra Kidney Institute przy Phya Thai Road w Bangkoku w piątek, 21 stycznia.

Tajski lekarz zginął w piątek w śmiertelnym wypadku na przejściu dla pieszych, motocyklista zidentyfikowany dziś jako policjant i oskarżony o lekkomyślną jazdę

2. Władze Chonburi zatwierdzają wydłużenie godzin picia w kwalifikujących się restauracjach do 11:00

Chonburi i kolejne siedem prowincji pilotażowych zatwierdziło przedłużenie godzin picia w kwalifikowanych lokalach gastronomicznych od godz. 9:00. do 11:00, obowiązuje od poniedziałku 24 stycznia.

Władze Chonburi zatwierdzają przedłużenie godzin picia w kwalifikujących się restauracjach do 11:00, ze skutkiem od tego poniedziałku

3. 32 toalety publiczne na molo Bali Hai mają być gotowe do kwietnia, mówi zastępca burmistrza Pattaya

  To NADAL nie jest zrobione.

32 toalety publiczne na molo Bali Hai mają być gotowe do kwietnia, mówi zastępca burmistrza Pattaya

4. Tajlandia i Arabia Saudyjska postanawiają przywrócić stosunki dyplomatyczne

Tajlandia i Arabia Saudyjska wspólnie zgodziły się przywrócić stosunki dyplomatyczne i rozpocząć nową erę stosunków dwustronnych, powiedział premier Tajlandii Prayut Chan-O'Ch w oficjalnym oświadczeniu po kurtuazyjnej rozmowie z Jego Królewską Wysokością Księciem Mohammedem bin Salmanem w Arabii Saudyjskiej.

Tajlandia i Arabia Saudyjska postanawiają przywrócić stosunki dyplomatyczne

5. Starszy obcokrajowiec umiera podczas masażu w salonie masażu w Pattaya

Starszy obcokrajowiec zmarł w salonie masażu w Banglamung późnym popołudniem w trakcie masażu.

Starszy obcokrajowiec umiera podczas masażu w salonie masażu w Pattaya

Bezpiecznego tygodnia!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/