Niesezonowe deszcze uderzają w Bangkok, powodując powodzie i chaos drogowy

FOTO: FOTO: monkie_noiiz/FM Trafficpro

Bangkok -

Niezwykłe deszcze i burze w Bangkoku spowodowały powódź i chaos komunikacyjny w środę rano (15 lutego).th).

FOTO: FM Traffic Pro

Deszcz nawiedził 15 dzielnic Bangkoku i obszar metropolitalny od godziny 7:00 i trwał przez wiele godzin, powodując powodzie i chaos komunikacyjny w godzinach szczytu.

FOTO: FM Traffic Pro

Tymczasem tajski Departament Meteorologiczny wydał dziś rano komunikat, że od dziś do piątku (17 lutegoth) deszcz dotyka górną część Tajlandii, a silny wiatr i grad mogą nawiedzić niektóre obszary, a także grzmoty i błyskawice. Temperatura spadnie od jednego do trzech stopni Celsjusza.

FOTO: Biuro Okręgowe Bang Na / FM Traffic Pro

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.