Minister Zdrowia Publicznego Powołany na stanowisko pełniącego obowiązki Ministra Transportu

ZDJĘCIE: พรรคภูมิใจไทย

Krajowy —

Minister zdrowia publicznego Anutin Charnvirakul został mianowany pełniącym obowiązki ministra transportu w miejsce Saksayama Chidchoba, który został zawieszony w obowiązkach w oczekiwaniu na orzeczenie sądu.

Jak poinformował rzecznik rządu Trisulee Traisoranakul, tajski gabinet zatwierdził tę nominację we wtorek, 14 marca, która weszła w życie zgodnie z art. 42 ustawy o administracji publicznej.

Sąd Konstytucyjny nakazał Saksayamowi czasowe zaprzestanie pełnienia obowiązków ministerialnych w oczekiwaniu na orzeczenie w sprawie rzekomego ukrywania przez niego akcji spółki budowlanej, którą rzekomo wynagradzał wieloma rządowymi kontraktami budowlanymi.

Minister na razie zaprzecza wszystkim zarzutom.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Tips@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.