Tajlandia pokonuje Bahrajn 2:0 w Pucharze Azji w piłce plażowej AFC, najlepsza grupa, awans do ćwierćfinału

Jomtien Beach, Tajlandia-

Tajlandia przed pasjonującą publicznością gospodarzy pokonała Bahrajn w Pucharze Azji w piłce nożnej plażowej AFC dziś wieczorem, 20 marca 2023 r., 2: 0 na Jomtien Beach w pobliżu Soi 12.

Mecz był faworyzowany dla Bahrajnu, ale przegrana Tajlandia miała po swojej stronie kibiców gospodarzy i po ekscytującym występie wywalczyła sobie miejsce w ćwierćfinale pucharu.

To będzie pierwszy raz, kiedy Tajlandia wyjdzie z fazy grupowej po czterech występach w pucharze. Trzy najlepsze drużyny w pucharze przechodzą do Mistrzostw Świata FIFA w Piłce Nożnej Plażowej.

Tajlandia przegrała swój pierwszy mecz z Arabią Saudyjską, ale dzięki wygranej jeden po drugim z Afganistanem, Bahrajn jest liderem grupy i jest przygotowany na mecz fazy pucharowej ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi w środę, 22 marca, o 6:30.

Wstęp na wszystkie mecze pucharowe jest bezpłatny, ale w miarę jak Tajlandia rozwija się i kontynuuje wygrywanie meczów, bilety obowiązują wyłącznie w dniu meczu. Ci, którzy chcą zobaczyć Tajlandię grającą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, powinni być wcześnie, ponieważ wielu fanów zostało odrzuconych z powodu tłumu.

Wszystkie mecze rozgrywane są na specjalnie zbudowanym stadionie na Jomtien Beach w pobliżu Soi 12.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/