49-letni mężczyzna wpada na stragan w Pattaya i doznaje poważnych obrażeń

Pattaya —

49-letni Tajlandczyk nagle wjechał w stoisko lokalnego sprzedawcy religijnego na poboczu drogi i odniósł poważne obrażenia.

Do zdarzenia doszło dziś rano, 02 marca, o godzinie 40:23. Ratownicy Sawanga Boriboon rzucili się do lokalnego straganu sprzedającego buddyjskie ofiary w Soi Pornprapanimit w dzielnicy Banglamung w Pattaya po tym, jak zostali powiadomieni o poważnie rannym mężczyźnie.

Ofiara, pan Phothong Chaitamat, 49-letni mieszkaniec prowincji Sakon Nakhon, została znaleziona nieprzytomna na poboczu drogi. Mężczyzna mocno krwawił, więc ratownicy udzielili mu pierwszej pomocy, zanim przewieźli go do szpitala Banglamung.

Właściciel straganu, 26-letni Worachart Pilarat, powiedział The Pattaya News, że spał w pobliżu i usłyszał głośny trzask na swoim stoisku. Kiedy dotarł na swoje stanowisko, był zszokowany, widząc, że uderzył w niego motocykl. Ofiara została znaleziona obok swojego pojazdu.

Phothong jest pod ścisłą opieką medyczną w szpitalu Banglamung. Policja próbuje ustalić dokładne przyczyny kolizji.
=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na Tips@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.