Dwóch mieszkańców Pattaya doznaje poważnych obrażeń w zderzeniu motocykla

Pattaya —

Dwóch mieszkańców Pattaya zostało dziś rano przewiezionych do lokalnego szpitala po zderzeniu ich pojazdów na drodze w południowej części Pattaya.

O godzinie 03:30, 23 marca, służby ratunkowe Sawanga Boriboon udzieliły pomocy dwóm niezidentyfikowanym ofiarom wypadków drogowych w południowej części Pattaya. Niezidentyfikowane ofiary, starszy mężczyzna i nastolatek, odnieśli poważne obrażenia. Starzec, który jeździł czarnym motocyklem Yamaha M-Slaz, w jakiś sposób utknął głową pod sedanem. Nastolatek, który prowadził szarą Hondę Wave, ledwo oddychał, leżąc w pobliżu na drodze.

Obaj zostali przewiezieni przez ratowników do najbliższego szpitala. Kierowca sedana, 34-letni Komkyou Sida, powiedział The Pattaya News, że widział, jak obie ofiary próbowały się wyprzedzić. Ich motocykle nagle zderzyły się i uderzyły w przód jego samochodu. Stary wślizgnął się pod samochód i tam utknął.

Obaj wracają do zdrowia w miejscowym szpitalu. Policja w Pattaya analizuje nagrania z kamer przemysłowych, aby znaleźć dokładną przyczynę kolizji.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.