Historyczny bieg Pucharu Azji w piłce plażowej w Tajlandii dobiega końca po porażce z ZEA

Pattaya, Tajlandia-

Pierwszy w historii wyjazd Tajlandii na ćwierćfinał Pucharu Azji w piłce nożnej plażowej AFC, wyczyn dokonany jako gospodarze tegorocznej imprezy, dobiegł końca, ale drużyna wyszła z podniesionymi głowami, a trenerzy byli dumni ze swoich osiągnięć.

Puchar, w którym trzy najlepsze drużyny przechodzą do Mistrzostw Świata FIFA w Piłce Nożnej Plażowej, odbywa się na Jomtien Beach w pobliżu Soi 12 przez ostatni tydzień w rejonie Pattaya.

Tajlandia grała z twardą drużyną Zjednoczonych Emiratów Arabskich w środę wieczorem, 22 marca, o 630:2 przed liczną publicznością, ale pomimo głośnych zachęt ze strony fanów z rodzinnego miasta, przegrała w ciężkim meczu 4:XNUMX.

Pomimo tej straty, gracze i drużyna powiedzieli powiązanym mediom po meczu, że są dumni, że zaszli tak daleko i nie mogą się doczekać przyszłości. Podziękowali także swoim tysiącom fanów, którzy wypełnili stadion na każdy z ich meczów w ciągu ostatniego tygodnia.

Tymczasem Zjednoczone Emiraty Arabskie awansują do półfinałów, aby stawić czoła zagrożeniu ze strony silnej drużyny Iranu, która tej samej nocy pokonała Bahrajn 10:0. Drugi zestaw pretendentów do półfinałów zostanie rozstrzygnięty dzisiaj, 23 marca 2023 r. Obrońcy tytułu Japonia są mocno faworyzowani w porównaniu z Kuwejtem. Drugi mecz ćwierćfinałowy to Chiny kontra Oman.

Dzisiejsze mecze zaczynają się o 630:XNUMX, a wstęp jest bezpłatny, ale kto pierwszy, ten lepszy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/