Ciężarówka z przyczepą spadła z Elevated Road w Bangkoku, kierowca zginął

Bangkok —

W czwartek ciężarówka z przyczepą przypadkowo spadła z wzniesienia w Bangkoku i zmiażdżyła kierowcę na śmierć.

23 marca około godziny 2:30 policja drogowa otrzymała zgłoszenie o wypadku ciężarówki z kontenerem, która spadła z wiaduktu Thap Chang, łączącego autostradę nr 9 w dzielnicy Prawet w Bangkoku.

Ciężarówka przewróciła się i zablokowała linię kolejową między stacjami kolejowymi Thap Chang i Lat Krabang. Na miejsce szybko wysłano ekipy ratownicze, które udzieliły pomocy nienazwanemu rannemu kierowcy ciężarówki. Jednak ich starania nie powiodły się, a kierowca zmarł tragicznie na miejscu, zanim został przewieziony do policyjnego szpitala medycyny sądowej.

Później komisariat policji drogowej 2 wraz z ośmioma innymi jednostkami policji drogowej wspólnie podjęli próbę usunięcia ciężarówki z linii kolejowej. Jednak ze względu na duże gabaryty kontenerowca i znaczną ilość ubrań w kontenerze, proces usuwania wraku przebiegał z trudnościami i wyzwaniami.

Posterunek policji drogowej nr 2 stwierdził, że przejrzał nagrania z kamer CCTV z wypadku i stwierdził, że kierowca nie jechał szybko. Funkcjonariusze ustalają obecnie przyczyny wypadku, aby zapobiec jego powtórzeniu się w przyszłości.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.