Finał Pucharu Azji w piłce plażowej AFC rozpoczyna się dziś wieczorem na Jomtien Beach

Pattaya, Tajlandia-

Dzisiaj, 26 marca 2023 r., na plaży Jomtien w pobliżu Soi 12 o godzinie 830:XNUMX odbędzie się mecz Iran - Japonia w ramach finału Pucharu Azji w piłce nożnej plażowej AFC.

Oman i Zjednoczone Emiraty Arabskie zmierzą się o trzecie miejsce na 630.

  Wstęp jest bezpłatny, ale organizatorzy radzą przyjść wcześniej, ponieważ finał prawdopodobnie będzie licznie odwiedzany. Ruch w okolicy będzie znaczny na Jomtien Beach Road, ruch tranzytowy powinien omijać ten obszar.

Turniej był ekscytującym dodatkiem do turystyki na Jomtien Beach i w rejonie Pattaya. Tajlandia zdołała awansować do ćwierćfinału, zanim została wyeliminowana przez Zjednoczone Emiraty Arabskie, ale ich pierwszy występ w ćwierćfinale został dobrze przyjęty i zespół wyszedł z podniesionymi głowami.

Najlepsze drużyny w tym turnieju przechodzą do Mistrzostw Świata w piłce nożnej plażowej FIFA. Japonia, jako obrońcy tytułu, jest faworyzowana do wygrania turnieju, ale Iran jest solidnym zagrożeniem, a obie drużyny spotkały się już wcześniej w finałach futsalu i mają długą rywalizację.

Obie drużyny mają silną rzeszę fanów, którzy uczestniczyli w ostatnich meczach, a finał powinien być ekscytującym i pełnym energii spotkaniem z pełną pasji publicznością tutaj, w Jomtien w Tajlandii!

Tymczasem przedstawiciele miasta Pattaya stwierdzili, że wydarzenie znacząco pomogło w budowaniu reputacji tego obszaru jako światowej klasy miejsca turystyki sportowej, a wydarzenie spotkało się z powszechnym uznaniem zarówno uczestników, jak i fanów.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/