Puchar Azji w piłce plażowej AFC koronuje Iran na mistrza, postrzegany jako duży sukces turystyki sportowej w Pattaya

Pattaya, Tajlandia-

Zbudowany na zamówienie stadion na Soi 12 w Jomtien jest rozbierany od dzisiaj, 27 marca 2023 r., ale Puchar Azji w piłce plażowej AFC był postrzegany jako duży sukces regionu Jomtien/Pattaya.

Turniej zakończył się zeszłej nocy, koronując Iran na mistrza, który zmiażdżył broniącego tytułu mistrza Japonii 6-0. Obaj jednak przejdą do FIFA World Beach Soccer Cup. Wyprzedany tłum wiwatował na stadionie po obu stronach, a każdy mecz w trakcie turnieju zdawał się przyciągać więcej widzów.

Tajlandia po raz pierwszy w swojej historii dotarła do ćwierćfinału, choć przegrała z ZEA w zaciętym meczu. Niezależnie od tego, odeszli z podniesionymi głowami i zobowiązali się zajść jeszcze dalej w przyszłorocznym pucharze.

Tymczasem urzędnicy ds. turystyki Pattaya City byli podobno zachwyceni pozytywnym przyjęciem pucharu, co jest dobrym znakiem, ponieważ miasto planuje w przyszłości wiele innych wydarzeń zorientowanych na turystykę sportową. Wydarzenie zostało również docenione za ogólną solidną organizację, bezpieczeństwo i administrację.

Żegnamy, Puchar Azji w piłce plażowej AFC i dziękujemy za miłe wspomnienia.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/