Pattaya Cricket Club niszczy British Club CC wygrywając 10 bramek i zbliżając się do liderów dywizji A

Pattaya, Tajlandia-

  Brytyjski klub odbył krętą podróż z Bangkoku do Horseshoe Point i jeszcze bardziej opuszczony mecz krykieta w jasne i wietrzne sobotnie popołudnie w Horseshoe point 25 marca 2023 r. BCCC nie było swojego głównego zbieracza, Tyrone'a Bonda, więc zawsze byli będzie walczyć z PCC, które stają się maszyną do gry w krykieta. BCCC ledwo przetrwało 25 międzylądowań z wynikiem 111 na 9, co nigdy nie stanowiło problemu dla gospodarzy, którzy dotarli do domu po 9.4 międzylądowań bez przegranej.

   Denzyl Allbright (BCCC) i Wez Masterton (PCC) przeprowadzili losowanie, czego świadkami byli sędziowie, Dave Samways i Bala, które BCCC przegrało i zostało poproszone o odbicie. Mak Khan i Sunil Kumar otworzyli mrugnięcie, podczas gdy Ryan Driver i El Dutchie otworzyli kręgle. Druga piłka sprawiła, że ​​kikut nogi Maka potoczył się po polu, a Mak wrócił do namiotu po kaczkę. Jak zawsze Ryan okazał się trudny do zdobycia, podczas gdy El Dutch miałby doskonałe wyniki, gdyby nie kilka szerokich. Jednak w drugim overze Sunil został złapany przez Weza na długiej granicy za 13, a BCCC miał 25 za 2 po 4 overach. 

  Ryana 3rd nadprodukował kolejną furtkę, gdy swinger Denzyla Allwrighta uzyskał wewnętrzną przewagę prosto do Luke'a Stokesa Denzyl zakończył na 11, a BCCC na 31 za 3. Ryan był na fali i nie dawał wytchnienia odbijającym, gdy Dale Lamb został złapany z tyłu przez Luke za 5 i BCC wyglądał zdecydowanie chwiejnie w wieku 38 na 4 po 7 międzylądowaniach. W tym momencie BCCC trochę się ożywiło, ponieważ Ben Eastwell wciąż się zatykał, podczas gdy jego partner, Pramodh Kamalakannan, był przygwożdżony. 

  W końcu Pramodh wypuścił piłkę, ale wolniejsza piłka od Habby'ego Singha przyniosła mu upadek, gdy został złapany przez Animal przy krótkiej środkowej furtce za 16. BCCC miał 72 za 5 po drinkach i sprawy wyglądały naprawdę bardzo tragicznie. Luke Stokes dał swoim bramkarzom rękawice do Reds Liddel, a Ravi Anandani wziął zagięcie, ale nie trwało to długo, z 1 biegiem z 6 piłek, zanim zmiana kręgli wysłała go po kolejną filiżankę herbaty. To był pierwszy z 3 bramek Jainish Parikh w 13 biegach. Steve Christie wcześniej wykonał 3 bardzo ekonomiczne overy i wrócił po swoje ostatnie 2 z natychmiastowym sukcesem, gdy Ben Eastwell został złapany przez zdumiewający chwyt nurkowy Luke'a Stokesa w tylnym punkcie, który wbiegł z głębi. 

  Ben był najlepszym strzelcem BCCC z wynikiem 18, 84 na 7 po 17 międzylądowaniach, a pytanie brzmiało: „Czy BCCC przetrwałoby 25 międzylądowań?” Jainish 3rd over był strzałem w dziesiątkę, gdy Yuvraj został dobrze złapany przez Weza za 4, a Talil Sanoon stracił większość swoich pniaków za 2. BCCC zdołało utrzymać się przez ostatnie 2 overy i zakończyło rundy na 111 za 9 z Dilipem Mishrą na 9 i George'em Charianem na 7, oba nie wyszły. Ryan i Jainish zdobyli po 3 bramki, a Luke 4 złapania, ale było zbyt wiele wideł – 20!!

   Ten fragment będzie dość krótki. Wez i Ryan rozpoczęli run-chase PCC przeciwko kręgli Pramodha i Dilipa, co było ekonomiczne z Pramodha. Jednak Dilip był bity przez 24 w 2 międzylądowaniach przez Weza. Pramodha 3rd over dostał podobne traktowanie z 18. Oba otwieracze zostały usunięte przez 5th koniec, ale wynik pędził do 51, a BCCC miało okropny dzień w terenie; Cóż, Denyl Allwright miał okropny dzień. Pozwolił, by bardzo zaciekły atak Weza przedarł się przez jego ręce i szansa poszła błagalnie. Yuvraj i Ravi przejęli atak z rotacją, ale bezskutecznie. 

  Wez uderzył Yavraja przez kilka granic, a Ryan zrobił to samo z Ravim, ale Ravi był słusznie sfrustrowany, gdy Denzyl wyrzucił Ryana, gdy miał 24 i wynik 76 i koniec 7th nad. W tym meczu nie było mowy o piciu. Wez zmiażdżył kolejne 14 Yuvrajowi, który również cierpiał z powodu upokorzenia Ryana przez Denzyla. Koniec finału, dziewiąty od Yuvraja był mniej więcej taki sam od Weza, z 9, 6, kropką i 4 na zakończenie. Wez zakończył z 6 Not Out z 65 piłek, w tym 37 4 i 4 6. Ryan nie miał 6 lat. To był imponujący występ całego zespołu z doskonałymi kręglami, polami i mrugnięciami. Po raz kolejny nagroda MotM została przyznana Ryanowi Driverowi za jego 35 za 3 i 20 nie odpadł, ale z łatwością mógł trafić do Weza za 35 i jego 65 połowy.

  PCK pozostaje 3rd w dywizji BCL A, ale zmniejszył stratę do Pakistanu CC do jednego punktu i 3 punktów do Bangkoku CC, ale ma 3 i 2 mecze w ręku. Azjatyckie Gwiazdy pozostają ich jedynym znaczącym przeciwnikiem.

  PCC pragnie podziękować swoim sponsorom, barom Outback Sports, Magic Bar, Ayen Bar i Pattaya Sports Group za ich nieustające wsparcie.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/