Central Pattaya Mall ogłasza skład koncertów Songkran 2023

Pattaya, Tajlandia-

Tajski Nowy Rok, Songkran, odbywa się w Pattaya po raz pierwszy od 2019 roku z pełnymi koncertami i imprezami, a Central Mall ogłosiło swój skład koncertów podczas festiwalu.

Z powodu pandemii Songkran, znany również jako festiwal wody, został zasadniczo odwołany w latach 2020 i 2021, aw 2022 roku dozwolone były tylko tradycyjne imprezy. Jednak w tym roku ograniczenia zostały zniesione i walki wodne, koncerty i imprezy są ponownie dozwolone z okazji tajskiego Nowego Roku.

W rezultacie Central Mall Pattaya ogłosiło znakomity skład artystów na festiwal, w tym Bowkylion, Zom Marie, Zeal i Silly Fools. Wstęp jest bezpłatny, a koncerty odbędą się w zatopionej strefie przed Central Mall od strony Beach Road.

Uważaj jednak, bardzo prawdopodobne jest, że zmokniesz podczas tych wydarzeń, zwłaszcza ostatniego dnia, Wan Lai, 19 kwietnia, więc przygotuj się na przemoczanie!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/