Największe historie Pattaya z ostatniego tygodnia: rozbity gang oszustów telefonicznych w Pattaya, obcokrajowiec bez koszuli niszczy restaurację i nie tylko

Pozdrowienia dla wszystkich naszych czytelników i sympatyków!

Zebraliśmy tutaj nasze najlepsze LOKALNE historie, które wydarzyły się w naszych regionach, Pattaya i Chonburi, w ostatnim tygodniu od poniedziałku 20 marca do niedzieli 26 marca 2023 r.

Historie są wybierane przez nasz zespół redakcyjny i nie są ułożone w określonej kolejności ważności, ale z grubsza w kolejności publikacji.

1. Policja skanuje nocne lokale w Pattaya, aby powstrzymać handel ludźmi

Pattaya Police prowadzi obecnie wojnę z nielegalną działalnością w mieście.

Policja skanuje nocne lokale w Pattaya, aby powstrzymać handel ludźmi

2. Policja w Pattaya aresztuje domniemanego indyjskiego oszusta w Pattaya za oszukanie amerykańskich ofiar trzech miliardów bahtów

Podczas tej operacji aresztowano kilku domniemanych oszustów telefonicznych. Całkowite szkody, jakie ci ludzie wyrządzili głównie amerykańskim emerytom, wyniosły ponad trzy miliardy bahtów.

Pattaya Police aresztuje domniemanego indyjskiego oszusta w Pattaya za oszukanie amerykańskich ofiar trzech miliardów bahtów

3. Cudzoziemiec bez koszuli sieje spustoszenie w restauracji Pattaya. Policja uważa, że ​​mężczyzna był pod wpływem alkoholu

Ta historia przyciągnęła ogromne zainteresowanie na obu naszych kanałach YouTube tutaj oraz w mediach społecznościowych i była zdecydowanie najczęściej oglądaną i komentowaną historią tygodnia.

Cudzoziemiec bez koszuli sieje spustoszenie w restauracji Pattaya, policja uważa, że ​​mężczyzna był nietrzeźwy

4. Tajki i Chinki poważnie ranne w strzelaninie samochodowej w Pattaya, podejrzany aresztowany

Podejrzany, który został natychmiast aresztowany po incydencie, przyznał, że strzelał do niewłaściwych osób i zamiast tego zamierzał zastrzelić dwie Koreanki, które wpadły na niego w nocnym klubie i obraziły go.

Tajskie i chińskie kobiety poważnie ranne w strzelaninie samochodowej w Pattaya, podejrzany aresztowany

5. Policja w Pattaya rozpoczyna intensywną rozprawę z nielegalnymi przewodnikami turystycznymi

Ponad 5,531 obcokrajowców pracujących nielegalnie jako przewodnicy wycieczek zostało aresztowanych w ciągu ostatnich trzech miesięcy w całej Tajlandii. Policja rozprawia się również z nielegalnymi migrantami w Pattaya, jak widać na tym filmie.

Policja w Pattaya rozpoczyna intensywne rozprawy z nielegalnymi przewodnikami turystycznymi

To tyle na ten tydzień. Mamy nadzieję, że kolejny tydzień przyniesie dobre wieści!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.