W miarę zbliżania się Songkran miejscem docelowym imprezy w Pattaya powinien być klub nocny Jannaat

Songkran, tajski Nowy Rok, zbliża się wielkimi krokami, a najlepszą imprezą podczas festiwalu w nocy będzie Jannaat Nightclub!

Tajlandia nie zorganizowała Songkran w całości od 2019 roku ze względu na środki ostrożności związane z pandemią Covid-19, ale w tym roku festiwal w pełni powrócił i jest gotowy, a imprezy i imprezy są w tym roku w porządku.

Klub nocny Jannaat, położony pośrodku słynnego na całym świecie Walking Street w Pattaya w Tajlandii, jest gotowy na imprezę Songkran i cały kwiecień dla tych, którzy przyjdą z wizytą! Jannaat to światowej klasy klub nocny, który zaprasza wszystkich do imprezowania i tworzenia wspomnień na całe życie. Wejście jest za darmo!

Otwarte każdej nocy do późna, możesz również dokonać rezerwacji stolika, aby upewnić się, że możesz uzyskać najlepszą lokalizację, dzwoniąc pod numer +917893806821 lub wysyłając wiadomość na ich Facebooku klikając lub stukając tutaj.

Mają też doskonały Instagram, aby nadążyć za wszystkimi wydarzeniami którą możesz odwiedzić właśnie tutaj.

Czy wiesz, że robią też imprezy na basenie i na jachcie? Skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji i do zobaczenia wkrótce w Jannaat na noc, której nigdy nie zapomnisz!

To jest artykuł sponsorowany.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/