Pyszne jedzenie i napoje w doskonałej kuchni Aon's w Pattaya na Pratumnak Soi 5

Pattaya, Tajlandia-

Mieliśmy ostatnio przyjemność skosztować kilku pysznych dań z fantastycznej Aon's Kitchen zlokalizowanej na Pratumnak Soi 5 i chcieliśmy podzielić się tym doświadczeniem z naszymi czytelnikami.

Kuchnia specjalizuje się w pysznych, domowych potrawach kuchni tajskiej, choć dostępny jest również wybór dań kuchni zachodniej. Dzięki gościnnemu i przyjaznemu personelowi oraz osobliwemu, komfortowemu otoczeniu restauracja jest doskonała dla tych, którzy chcą się zrelaksować i cieszyć się wspaniałym i niedrogim posiłkiem.

Mają też szeroki wybór pysznych drinków, kaw i herbat. Pełne menu znajduje się na dole tego artykułu!

Przyjrzyjmy się niektórym pysznym posiłkom, których ostatnio spróbowaliśmy! (Kontakt i informacje o mapie znajdują się pod zdjęciami)

Są one otwarte codziennie od 10:10 do XNUMX:XNUMX i można do nich dotrzeć na kilka sposobów:

Telefon: 0643547429

E-mail: Panjaree2528@gmail.com

Lokalizacja: Pratumnak Soi 5, Pattaya, Chon Buri, Tajlandia 20150 (patrz zdjęcie poniżej, aby pomóc Ci je zlokalizować)

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/