Pyszne jedzenie i napoje w doskonałej kuchni Aon's w Pattaya na Pratumnak Soi 5

Pattaya, Tajlandia-

Mieliśmy ostatnio przyjemność skosztować kilku pysznych dań z fantastycznej Aon's Kitchen zlokalizowanej na Pratumnak Soi 5 i chcieliśmy podzielić się tym doświadczeniem z naszymi czytelnikami.

Kuchnia specjalizuje się w pysznych, domowych potrawach kuchni tajskiej, choć dostępny jest również wybór dań kuchni zachodniej. Dzięki gościnnemu i przyjaznemu personelowi oraz osobliwemu, komfortowemu otoczeniu restauracja jest doskonała dla tych, którzy chcą się zrelaksować i cieszyć się wspaniałym i niedrogim posiłkiem.

Mają też szeroki wybór pysznych drinków, kaw i herbat. Pełne menu znajduje się na dole tego artykułu!

Przyjrzyjmy się niektórym pysznym posiłkom, których ostatnio spróbowaliśmy! (Kontakt i informacje o mapie znajdują się pod zdjęciami)

Są one otwarte codziennie od 10:10 do XNUMX:XNUMX i można do nich dotrzeć na kilka sposobów:

Telefon: 0643547429

E-mail: Panjaree2528@gmail.com

Lokalizacja: Pratumnak Soi 5, Pattaya, Chon Buri, Tajlandia 20150 (patrz zdjęcie poniżej, aby pomóc Ci je zlokalizować)

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/