AKTUALIZACJA: Aresztowano trzech zagranicznych klientów w sprawie wykorzystywania seksualnego dzieci w Patong, trzech uciekło

Patong –

Trzech zagranicznych klientów zostało aresztowanych, a trzech innych zagranicznych klientów uciekło w sprawie wykorzystywania seksualnego dzieci w Patongu.

Nasza poprzednia historia:

Nielegalny bar na Bangla Road w Patong został napadnięty, odkrywając nieletnie prostytutki, a sześć ofiar zostało uratowanych. Aresztowano dwóch podejrzanych, którzy twierdzą, że prawdziwym właścicielem baru jest cudzoziemiec.

Pięciu wyższych funkcjonariuszy policji z Patong zostało przeniesionych po tym, jak w nielegalnym barze na Bangla Road w Patong odkryto sześć ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci, które zostały uratowane, będąc nieletnimi w wieku poniżej osiemnastu lat.

Zagraniczny właściciel uciekł do pobliskiego kraju po nalocie na bar przy Bangla Road, w którym odkryto nieletnich ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci.

Nakazy aresztowania zostały wydane dla Szwajcara i dwóch Tajek, którzy rzekomo biorą udział w nalocie na bar w Patong, który ujawnił wykorzystywanie seksualne dzieci.

Teraz aktualizacja:

„Big Joke”, popularny pseudonim zastępcy komisarza policji Surachate Hakparn, przybył do Phuket w czwartek wieczorem (30 marcath), aby śledzić sprawę.

Big Joke powiedział The Phuket Express, że po dochodzeniu wydali nakazy aresztowania sześciu obcokrajowców, którzy byli rzekomo klientami w przedmiotowym barze, który rzekomo korzystał z usług wykorzystywania seksualnego dzieci, których nazwiska zostały ujawnione przez tajlandzką policję jako:

  1. Pan Paul Herbert Corbett, 67 obywatel Australii (aresztowany)
  2. Pan Max Rigobert Ramasamy, 68 lat, obywatel francuski (aresztowany)
  3. Pan Mutu Pan, 44 lata, obywatel Chin (aresztowany)
  4. Pan Jeffrey Lynn Amman, 50 lat, obywatel amerykański (zbiegły)
  5. Pan Jesse James Demian, 49 lat, obywatel amerykański (zbiegł)
  6. Pan Ahmed Saleh Balobead, 40 lat, obywatel Arabii Saudyjskiej (zbiegły)

Jeśli chodzi o trzech mężczyzn, którzy uciekli lub uciekli z kraju przed postawieniem zarzutów, Big Joke stwierdził, że skoordynowane wysiłki z INTERPOLEM i innymi krajami miały na celu schwytanie trzech poszukiwanych podejrzanych.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się w naszej siostrzanej witrynie internetowej The Phuket Express, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.