Kilka obszarów w Bangkoku zostało zalanych po ulewnym deszczu

FOTO: Prachachat

Bangkok —

Ulewny poranny deszcz zalał dziś, 30 kwietnia, wiele obszarów w Bangkoku.

Według Departamentu Kanalizacji i Kanalizacji, w wielu dzielnicach Bangkoku, takich jak Huai Khwang, Din Daeng, Chatuchak, Bang Sue, Dusit, Ratchathewi, Phaya Thai, Bang Phlat, Phra Nakhon, Pom Prap Sattru Phai wystąpiły opady od umiarkowanych do intensywnych. , Watthana, Khlong Toei, Khlong San, Yannawa i Bang Rak.

Najwyższy poziom opadów, wynoszący 55.0 milimetrów, wystąpił w dystrykcie Bangna.

O godzinie 10:27 części Vibhavadi Road i Tiwanon Road prowadzące do Muang Thong Thani zostały zalane, powodując duże zatory.

Prawy pas mostu Megabangna U-Turn również został zalany, podobnie jak Srinakarin Road.

Sporadyczne burze z piorunami i ulewne deszcze trwają od czasu prasowego, w tym w rejonie Pattaya, gdzie znajduje się The Pattaya News. Nie było jednak natychmiastowych doniesień o powodziach lub zniszczeniach w Pattaya.

Jednak nie wszystkie złe wieści są złe, ponieważ deszcz pomógł usunąć zanieczyszczenie powietrza i obniżyć wrzące temperatury na dotkniętych obszarach.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.