Zarząd Transportu Masowego w Bangkoku apeluje do pasażerów o porzucenie Duriana

Bangkok -

Bangkok Mass Transit Authority (BMTA) prosi pasażerów, aby nie przynosili duriana po skargach innych użytkowników.

BMTA opublikowało wiadomość, w której prosi pasażerów, aby nie wnosili duriana do autobusów, ponieważ jest teraz sezon na duriana. Powiedzieli, że jest to zgodne z Rozporządzeniem Ministerialnym ds. Bezpieczeństwa i Pokoju 2014 z Departamentu Urzędu Transportu Lądowego, którego pasażerowie muszą przestrzegać.

Jedna z zasad mówi, że przedmiotów o silnym zapachu, który może być uciążliwy dla innych pasażerów, nie należy wnosić, chyba że znajdują się one w szczelnym, nieprzepuszczającym zapachów pojemniku.

BMTA zauważyło, że zasada ta dotyczy nie tylko duriana, ale także innych przedmiotów o silnym zapachu. Zasada dotyczy również każdego rodzaju pojazdu publicznego.

Wiele lat temu miał miejsce incydent, w którym załoga autobusu poprosiła pasażera, aby wysiadł z autobusu. Pasażer wniósł duriana do autobusu i mimo że był podwójnie uszczelniony, zapach nadal się wydobywał.

Incydent stał się wirusowy, gdy pasażer odmówił i wywołał wiele dyskusji w Internecie, co doprowadziło do obecnych przepisów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/