AKTUALIZACJA: Rozwścieczony Włoch nie naćpany marihuaną, ale metamfetaminą, mówi policja w Pattaya

Pattaya —

Według policji Włoch, który zrzucił lodówkę z balkonu swojego hotelu w Pattaya, był naćpany metamfetaminą, a nie marihuaną, jak twierdził.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Włoch, podejrzany o odurzenie marihuaną, rzucił kilka przedmiotów, w tym lodówkę, w ludzi pod swoim balkonem w Pattaya. Na szczęście mężczyzna podobno nikogo nie skrzywdził.

Teraz nasza aktualizacja:

Podejrzany, pan Antonio, lat 43, narodowości włoskiej, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność metamfetaminy w lokalnym szpitalu w Pattaya po tym, jak policja początkowo nie mogła wykryć substancji marihuany w jego organizmie.

Przed testem mężczyzna oskarżył marihuanę o swój krach na balkonie hotelu Charlie Place w Soi Buakhao w Pattaya, twierdząc, że wywołała u niego halucynacje, że ktoś próbuje go skrzywdzić.

Może to być zdjęcie 9 osób i tekst „SUBWAY SUBWAY SUBWAY”

Antonio rzucił kilkoma przedmiotami w ludzi na ulicy pod swoim balkonem na drugim piętrze, w tym dużą lodówką. Na szczęście tylko jeden motocykl został uszkodzony i nikt nie odniósł obrażeń.

Odpowie za narkotyki i wandalizm.

Tajskie media podały, że mężczyzna był bardzo niechętny do współpracy podczas całego procesu prawnego. Twierdził nawet, że ktoś wsypał mu metamfetaminę do wody i dał mu do picia.

Policja jest jednak bardzo sceptycznie nastawiona do relacji mężczyzny.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.