Tajski demaskator zajmujący się zwalczaniem konopi indyjskich zakłada w Bangkoku centrum zwalczania konopi indyjskich

Krajowy —

Słynny demaskator, który stał się działaczem przeciwko marihuanie, Chuwit Kamolvisit, założył coś, co nazywa Center of Anti-Cannabis (CAC) w proteście przeciwko polityce legalizacji marihuany Bhumjai Thai Party.

Według Chuwit, Center of Anti-Cannabis (CAC) zostało utworzone w celu podniesienia świadomości społecznej na temat konopi indyjskich w Tajlandii.

Powiedział, że Anutin Charnvirakul, przywódca tajskiej partii Bhumjai, zmienił swoje stanowisko w sprawie marihuany z przeszłości, ponieważ kiedyś obiecał liberalną politykę dotyczącą marihuany, ale teraz powiedział tylko, że roślina jest przeznaczona wyłącznie do celów medycznych. Jednak zdaniem Chuwita, używanie marihuany w celach rekreacyjnych jest szeroko rozpowszechnione, zwłaszcza na obszarach turystycznych, co nie było intencją dekryminalizacji marihuany.

Chuwit twierdził również, że ponad 80% marihuany w Tajlandii jest przemycane z Ameryki i ma wysoką zawartość THC, co czyni ją bardziej odpowiednią do użytku rekreacyjnego niż marihuana o niskiej zawartości THC, która jest uprawiana w Tajlandii do celów medycznych. To również boli tajlandzkich rolników, dodał Chuwit.

Według niego marihuana powoduje więcej szkody niż pożytku dla społeczeństwa, a Chuwit będzie kontynuował kampanię przeciwko niej nawet po wyborach 14 maja.

Chuwit naciska na to, aby roślina ponownie znalazła się na liście narkotyków, co zasadniczo zamknęłoby tysiące sklepów z marihuaną w całej Tajlandii i przywróciło roślinie pozwolenie na używanie tylko pod najściślejszym pozwoleniem z powodów medycznych.

Uczyć się więcej o medycznej stronie konopi indyjskich w Tajlandii z licencjonowanej, prowadzonej przez lekarzy, wyłącznie medycznej kliniki konopnej, sprawdź naszych przyjaciół z FRESH MEDIQ tutaj.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.