Ratownicy z Pattaya schwytali pytona po tym, jak zjadł kotka

Pattaya —

Czterometrowy pyton został złapany na gorącym uczynku po tym, jak pożarł coś, co mogło być zabłąkanym kotkiem w mieszkaniu w Pattaya. Ratownikom z Sawanga Boriboon zajęło prawie pół godziny schwytanie gigantycznej bestii.

Dozorca mieszkania, który poprosił The Pattaya News, aby nie ujawniać jego nazwiska, poinformował o szokującym odkryciu długiego pytona ratownikom Sawanga Boriboon dzisiaj, 1 maja o 7 w nocy.

Ratownicy przybyli do mieszkania w dzielnicy Naklua w dystrykcie Banglamung i znaleźli 4-metrowego pytona zwiniętego w kłębek obok zbiornika na wodę.

Jego żołądek wyglądał na wypukły, co skłoniło ratowników do przekonania, że ​​​​mógł właśnie coś zjeść, co, jak przypuszczali, mogło być jakimś niefortunnym kotkiem, ponieważ były powszechne w okolicy.

Łapacze węży spędzili następnie prawie pół godziny, aby schwytać węża bez szkody dla niego. Powiedzieli The Pattaya News, że wypuszczą pytona do natury z dala od dzielnicy mieszkalnej.

Dozorca mieszkania podziękował ratownikom za ich dobroduszną akcję.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.