Czytelnik Talkback Tajlandia: Czy uważasz, że Pattaya jest bezpieczna?

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Tajlandia-

Oto nasza stała funkcja: Zadajemy naszym czytelnikom aktualne pytania dotyczące wiadomości i uzyskujemy ich wgląd i opinie. Tydzień później dzielimy się ich opiniami i wybieramy różnorodne i ekscytujące odpowiedzi.

W tym tygodniu chcemy zapytać: 

Czy uważasz, że Pattaya jest bezpieczna?

Trochę kontekstu wokół tego pytania: Ostatnio widzieliśmy wiele komentarzy i obaw czytelników Pattaya News pytających, czy Pattaya jest bezpieczna, szczególnie dla turystów, po wielu incydentach publicznych (głównie w Tajlandii w Tajlandii), jak to morderstwo na Pattaya Beach. Znamy nasze zdanie na ten temat, ale chcemy WASZYCH jako czytelników. Czy uważasz, że Pattaya jest bezpieczna? Czy masz jakieś wskazówki lub sugestie dotyczące zachowania bezpieczeństwa? Czy kiedykolwiek miałeś bliski kontakt lub przerażający incydent w Pattaya?  

Oczekujemy na kontakt zwrotny! Powiedz nam na naszych kanałach w mediach społecznościowych, w komentarzach poniżej lub jeśli wolisz, aby Twój komentarz był prywatny, napisz do nas Editor@thepattayanews.com. Jak zwykle opublikujemy wyniki i wybierzemy różnorodne odpowiedzi na początku przyszłego tygodnia!

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/