Popołudniowe burze wstrząsają Pattaya, ale nie powodują znaczących szkód

Pattaya, Tajlandia-

Popołudniowe burze nawiedziły Pattaya i części Chonburi tego popołudnia, 9 maja 2023 r., wstrząsając lokalnymi mieszkańcami, ale nie powodując większych szkód.

Pojawiły się doniesienia o niewielkich zniszczeniach na rynkach w Sri Racha, podczas których krótka wichura rozdarła lokalny rynek, powodując wyrzucenie namiotów i markiz w powietrze w wirusowym wideo udostępnionym przez użytkowników mediów społecznościowych, ale nie było żadnych obrażeń.

Pomimo silnych wyładowań atmosferycznych i grzmotów, sieć energetyczna Pattaya w dużej mierze zdołała przetrwać burzę, gra słów zamierzona, i nie było znaczących doniesień o przedłużających się przerwach w dostawie prądu.

Rzeczywiste opady były niewielkie do średnich, w wyniku czego nie doszło również do znaczących powodzi.

Najlepszą rzeczą w burzy było jednak to, że w ciągu ostatnich kilku dni pomogła obniżyć wrzące, gorące temperatury w rejonie Pattaya podczas przedłużającej się fali upałów. Wielu mieszkańców skarżyło się na wysokie rachunki za prąd i upał w The Pattaya News w ciągu ostatniego miesiąca.

Według Tajskiego Departamentu Meteorologicznego prawdopodobnie w tym tygodniu pojawi się więcej burz, więc mieszkańcy Pattaya powinni przygotować się na niepogodę.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/