Nieruchomość: Mieszkanie na sprzedaż w doskonałej lokalizacji przy View Talay 6 w centrum Pattaya

12 piętro

Pokój studyjny

Rozmiar 48 mkw

4.28 miliona bahtów

Pokój typu studio w znanym i rozchwytywanym kompleksie View Talay 6. Posiada balkon z częściowym widokiem na morze, doskonała lokalizacja obok centrum handlowego Central Festival Mall ze światowej klasy sklepami, restauracjami i lokalami rozrywkowymi.

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub sprzedażą tej nieruchomości, zadzwoń pod numer 088-9272454 (Punnipa) lub dodaj numer linii: punnipa29.

Kliknij lub dotknij tutaj, aby uzyskać więcej zdjęć i informacji z naszego portalu nieruchomości.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/