Najlepsza na świecie plaża na wyspie Kradan zostanie zamknięta na cztery miesiące

Trang –

Wyspa Kradan w Trang, która ma najlepszą plażę na świecie, zgodnie z głosowaniem popularnej witryny turystycznej, zostanie tymczasowo zamknięta w przyszłym miesiącu z powodu corocznej renowacji środowiska.

Park Narodowy Hat Chao Mai w Trang ogłosił zamknięcie na początku tego miesiąca. Coroczne tymczasowe zamknięcie turystyki morskiej potrwa cztery miesiące od 1 czerwcast do września 30th, 2023. Cztery wyspy na obszarze parku narodowego: Mook Island, Kradan Island, Waen Island i Chuek Island zostaną tymczasowo zamknięte.

Wyspy te zostaną ponownie otwarte 1 październikast, 2023. Zamknięcie nastąpi w celu przywrócenia środowiska i ze względu na porę monsunową na południowym zachodzie, która nie będzie odpowiednia dla turystyki morskiej.

Szef parku narodowego, Parit Narasaritkun, zaprasza zarówno Tajów, jak i zagranicznych turystów do odwiedzenia wyspy Kradan przed zamknięciem. Na wyspie znajduje się najlepsza plaża na świecie, która znajduje się w rankingu Top 100 Beaches on Earth opublikowanym przez the www.worldbeachguide.com strona internetowa. Podwodne tereny na wyspie słyną również z nurkowania.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Phuket Express, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN Media.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/