Dwóch Hindusów zgłasza, że ​​ich drogie złote naszyjniki zostały skradzione w Pattaya przez transpłciowych złodziei

Pattaya –

Złodzieje transpłciowi rzekomo ukradli złote naszyjniki dwóm Hindusom w oddzielnych incydentach tej samej nocy w Pattaya.

Kapitan Puttaruk Sornkamharn z policji miasta Pattaya powiedział Pattaya News, że w sobotę (13 maja) o 2:00 rano, MR. NAGASESHA REDDY NEERUGANTI, 34 lata, obywatelka Indii, złożyła doniesienie na policję miasta Pattaya. Powiedział policji, że przypadkowo spacerował wzdłuż Pattaya Beach ze swoimi indyjskimi przyjaciółmi w pobliżu Soi 13.

Nagle osoba transpłciowa podeszła do pana Nagashesha i przytuliła go. Odepchnął ich, zanim kolejna osoba transpłciowa podeszła do niego od tyłu. Ten transseksualista otwarcie zerwał z szyi złoty naszyjnik wart 66,000 XNUMX bahtów i odjechał motocyklem. Pattaya News zauważa, że ​​incydent miał miejsce pięć metrów od budki policyjnej.

Pan Nagashesha powiedział policji w Pattaya, że ​​on i jego przyjaciele próbowali ścigać podejrzanych na niewielką odległość, ale podejrzanym udało się uciec.

Inny Indianin, MR. 33-letni GURDEEP SINGH, który twierdzi, że jest indyjskim biznesmenem, złożył podobny raport policji miasta Pattaya. Powiedział policji w Pattaya, że ​​szedł dziś rano Pattaya Second Road. Było dwóch transseksualistów, którzy próbowali go przytulić, zanim zdjęli z szyi jego złoty naszyjnik wart 26,000 XNUMX bahtów, po czym odjechali.

Kapitan Puttaruk powiedział The Pattaya News, że policja w Pattaya przegląda nagrania CCTV w pobliżu, aby znaleźć podejrzanych do dalszych działań prawnych. Kapitan stwierdził, że nie jest jasne, czy dwaj podejrzani w dwóch różnych incydentach to te same osoby, chociaż była taka możliwość i potrzebne byłyby nagrania z kamer przemysłowych, aby to potwierdzić lub zaprzeczyć.

Tego rodzaju incydenty zawsze szkodziły turystyce, dodał kapitan Puttaruk.

Przestępstwa wobec indyjskich turystów, zwłaszcza z udziałem osób transpłciowych zabierających naszyjniki turystom, było powszechne w zeszłym roku, chociaż policja przeprowadziła poważną rozprawę w odpowiedzi na incydenty.

Jednak nadal dochodziło do innych przestępstw przeciwko turystom związanych z kradzieżami.

Dopiero wcześniej w tym tygodniu Brytyjczyk zgłosił policji w Pattaya, że ​​kobieta ukradła jego drogi zegarek Rolex w innym incydencie, który zaszkodził turystyce.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.