Spojrzenie na nadchodzący tydzień w Pattaya i Tajlandii Wiadomości: Nadszedł tydzień wyborów!

Tajlandia-

Poniżej znajduje się nasz stały artykuł, w którym podkreślamy największe i najważniejsze wiadomości z Tajlandii. Ułatwia to naszym stałym czytelnikom śledzenie tego, co dzieje się w Tajlandii.

W tym tygodniu skupimy się na trzecim tygodniu maja, kończącym się 20 maja 2023 r.

Najważniejszą i najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w tym tygodniu, będą wybory w Tajlandii, które odbędą się w niedzielę 14 maja. W tym krótkim podsumowaniu nie będziemy szczegółowo omawiać wyborów ale napisaliśmy tutaj długi i dogłębny przewodnik po wyborach.

Te wybory i ich wyniki prawdopodobnie nie będą dostępne natychmiast, ale w tajlandzkich wiadomościach może być niezwykle interesujący tydzień, w zależności od wyników prowincji i partii politycznych, które zajmą większość mandatów.

Tajska polityka może być złożona i prawdopodobnie wiele koalicji i partnerstw będzie miało miejsce, gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione. W tym momencie nowo wybrany parlament i powołany wcześniej senat wybiorą kolejnego premiera Tajlandii.

Istnieje wiele głównych kwestii, na które mogą mieć wpływ te wybory jak legalna marihuana o których rozmawialiśmy tutaj i legalnej prostytucji, o której tutaj mówiliśmy.

Wszystko to wymaga uważnego obserwowania, a my będziemy dostarczać regularne aktualizacje tutaj, w TPN Media.

Wydarzenia w Pattaya są ograniczone w tym tygodniu ze względu na wybory, ale impreza Oceanman odbędzie się w następny weekend na plaży Jomtien. Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia podaliśmy tutaj.

Bądź na bieżąco z nami przez cały następny tydzień, aby poznać wszystkie wyniki wyborów i możliwe zmiany, które mogą one przynieść. Dziękuję jak zawsze za wsparcie i czytelników!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/