Mężczyzna z Pattaya ranny przez sąsiada po skardze na hałas, pies pomaga bronić ofiary

Pattaya –

Znaleziono tajskiego psa, który cierpliwie czekał i pomagał chronić swojego właściciela, który odniósł obrażenia po tym, jak został potrącony przez sąsiada w Pattaya w wyniku skargi na hałas.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu w nocy z soboty na niedzielę (13 maja).th) w pobliżu budki policyjnej w Rong Poa, Banglamung. Oni i Pattaya News przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli 40-letniego Somponga Thongparpa siedzącego na wózku bocznym motocykla. Jego twarz była pokryta krwią, a samiec spokojnie siedział obok Somponga, aby go chronić.

Pan Sompong powiedział Pattaya News „Piłem alkohol sam w domu, z wyjątkiem mojego psa. Mój sąsiad był zirytowany, że głośno hałasowałem podczas picia, zanim zaczęła się słowna kłótnia i sąsiad mnie zaatakował. Nie chcę żadnych kroków prawnych, ale chcę tylko, żeby policja powiedziała sąsiadowi, żeby mnie więcej nie atakował”.

Nazwisko sąsiada nie zostało ujawnione przez organy ścigania, a policja w Pattaya oświadczyła, że ​​uszanuje prośbę ofiary, aby nie wnosić zarzutów prawnych.

Sompong dodał, że jego pies pomagał mu lojalnie pozostać przy nim przez cały czas odniesionych obrażeń i pomógł odpędzić napastnika.

Sompong został zabrany do lokalnej placówki medycznej w celu dalszego leczenia ran głowy, z jego lojalnym psem u boku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.