Policja w Bangkoku przejęła zabawki erotyczne warte milion bahtów

Bangkok —

Policja w Bangkoku złapała trzech rzekomych sprzedawców zabawek erotycznych i przejęła od nich zabawki erotyczne warte milion bahtów w zeszły piątek, 12 maja.

Trzej podejrzani, zidentyfikowani jedynie jako 29-letni Tanayong, 27-letnia Kanree i 32-letnia Ilda, zostali aresztowani w piątek w ich rezydencji w Foresta Village w dzielnicy Nong Chok w Bangkoku. Ich nazwiska zostały wstrzymane przez policję do czasu procesu sądowego.

Według doniesień policyjnych policja przejęła 1,066 sztuk różnego rodzaju zabawek erotycznych o wartości ponad 1 miliona bahtów w miejscu zamieszkania podejrzanych. Aresztowani rzekomo prowadzili internetowy sklep z zabawkami erotycznymi i sprzedawali nieprzyzwoite przedmioty za pośrednictwem różnych agentów za pośrednictwem niezgłoszonych platform internetowych. W zamian agenci otrzymywali 50% prowizji od sprzedaży.

The Pattaya News zauważa, że ​​zabawki erotyczne są nadal nielegalne w Tajlandii, chociaż niektóre partie polityczne dyskutowały o ich legalizacji, jak tutaj.

Policja twierdzi, że większość zabawek erotycznych pochodziła z przemytu z Chin. Pani Kanree była podobno odpowiedzialna za zamawianie produktów, podczas gdy pani Ilda była odpowiedzialna za zarządzanie ich stroną na Facebooku, powiedziała policja.

Wszyscy trzej staną przed sądem za naruszenie prawa karnego związanego z „handlem nielegalnymi substancjami lub towarami oraz pomocnictwem w ukrywaniu i rozprowadzaniu nielegalnych substancji”. Według policji w Bangkoku będą musieli również ponieść opłaty na podstawie ustawy celnej i ustawy o ochronie konsumentów.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.