Elite Gym and Fitness Pattaya rozszerza swoją przestrzeń, aby pomieścić więcej entuzjastów fitnessu

Pattaya —

Elite Gym and Fitness Pattaya niedawno ogłosiły, że rozszerzyły swoją przestrzeń, aby pomieścić więcej entuzjastów fitnessu. Siłownia jest popularnym celem miłośników siłowni w Pattaya, a jej rozbudowa świadczy o rosnącym zapotrzebowaniu na wysokiej jakości obiekty fitness w okolicy.

13 maja 2023 r. w Easy Point 1 na Sukhumvit Road w Pattaya media TPN były świadkami uroczystej ceremonii otwarcia nowo powiększonego obszaru Elite Gym and Fitness Pattaya. Gospodarzami byli panowie Nikola Fara i Markus Balorda, dwaj dyrektorzy firmy, którzy przewodniczyli oficjalnemu przecięciu wstęgi z tej okazji.

Siłownia powiększyła swoją powierzchnię z pierwotnych 960 metrów kwadratowych do 1,600 metrów kwadratowych, aby pomieścić większą liczbę entuzjastów fitnessu.

Dzięki rozbudowie siłownia może teraz oferować najnowocześniejszy i wszechstronny sprzęt do ćwiczeń, aby sprostać wymaganiom rosnącej klienteli.

W nowo dodanej strefie znajdują się nowoczesne i przestronne sale do ćwiczeń oraz najwyższej klasy sprzęt do ćwiczeń, który zadowoli zarówno początkujących, jak i profesjonalnych entuzjastów fitnessu.

Siłownia oferuje teraz szeroką gamę sprzętu do treningu cardio, treningu siłowego i funkcjonalnego, w tym wolne ciężary, maszyny Smitha oraz tony bieżni i innych urządzeń cardio.

Aby dodać więcej emocji wydarzeniu, zorganizowano również zawody w podciąganiu, pompowaniu i siłowaniu się na rękę, w których uczestnicy mogli wygrać bezpłatne nagrody. Wielu miłośników siłowni i członków mediów, w tym The Pattaya News, przyłączyło się do obchodów, dzięki czemu było to żywe i kolorowe wydarzenie.

Nakręciliśmy obszerne wideo z wydarzenia i sali gimnastycznej, bądźcie czujni na początku tego tygodnia!


-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.