Domniemany złodziej motocykli jadący pod prąd zginął w wypadku samochodowym w Sattahip

Sattahip —

Mężczyzna z Tajlandii, który według policji Na Jomtien był złodziejem motocykli, zginął wczoraj wieczorem w Sattahip w kolizji z sedanem podczas jazdy pod prąd.

Policja na komisariacie Na Jomtien została powiadomiona o śmiertelnym wypadku drogowym około 8:30 16 maja i natychmiast udała się na miejsce wypadku w dystrykcie Na Jomtien w dystrykcie Sattahip w Chonburi.

Znaleźli ofiarę, pana Chalermphona Phairina, lat 42, leżącą martwą na drodze. Leżał twarzą w dół i doznał ciężkiego krwotoku i wielu śmiertelnych obrażeń. Chalermphon narodowości tajlandzkiej został uznany za zmarłego na miejscu przez policję Sattahip.

Władze przesłuchały kierowcę sedana, panią Kittiya Waikula, lat 29, czekającą na miejscu zdarzenia. Twierdziła, że ​​po pracy jechała swoją białą Toyotą Yaris sedan z powrotem do swojego domu w Pattaya i zderzyła się z motocyklem Chalermphona. Pani Kittiya twierdziła, że ​​ofiara była szybka i jechała pod prąd, a droga była również bardzo ciemna.

Pojazd Chalermphona, czerwony motocykl Yamaha Filano, wbił się w zderzak sedana Kittiyi. Jednak policja dowiedziała się później, że pojazd został faktycznie skradziony 20-letniemu Neraritowi Arisonowi, który później pojawił się na miejscu zdarzenia.

Powiedział The Pattaya News, że był na nocnym targu w Pattaya, aby kupić kilka rzeczy i zaparkował tam swój motocykl. Kiedy wrócił, znalazł swój kask na ziemi bez roweru.

Korzystając z GPS w iPadzie trzymanym pod siedzeniem, Nerarit w końcu znalazł motocykl. Był również zszokowany, gdy dowiedział się, że złodziej, który ukradł jego samochód, zginął w kolizji.

Policja prowadziła śledztwo w sprawie incydentu. Ciało Chalermphona zostało przetransportowane do miejscowego szpitala.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.