Pattaya Marathon 2023 powraca do miasta w lipcu

FOTO: Maraton w Pattaya

Pattaya —

Dołącz do Pattaya Marathon 2023 i dołącz do „15,000 XNUMX biegaczy”, którzy przyjeżdżają co roku z całego świata!

Biegaj z pasją i przełam swoje granice podczas największego maratonu w mieście, który odbędzie się od 22 do 23 lipca. Ciesz się weekendem sportowych festiwali i magiczną atmosferą w najbardziej ekscytującym mieście, które nigdy nie śpi, Pattaya City!

Wykorzystaj swoją szansę na wygranie mnóstwa honorowych nagród, takich jak koszulka „Finisher”, specjalnie zaprojektowana w charakterystycznym pomarańczowym kolorze, który przyciąga wzrok z daleka, oraz niezapomniane medale, które są równie spektakularne i imponujące.

Może być grafiką tekstu
FOTO: Maraton w Pattaya

Zaznacz swój kalendarz do rejestracji już teraz w czwartek, 1 czerwca, od godziny 10:15,000. Nie czekaj i dołącz do XNUMX XNUMX biegaczy na Maraton Pattaya 2023!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.