AKTUALIZACJA: Move Forward Party Przyszły poseł oficjalnie oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu w Bangkoku

ZDJĘCIE PLIKU

Bangkok -

Przyszły członek listy partyjnej Move Forward Party, który we wtorek (16 maja) złożył rezygnację z członkostwa w partiith) został oficjalnie oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu w Bangkoku.

Nasza poprzednia historia:

Partia Move Forward, przyszła posłanka do parlamentu, 46-letnia Nateepat Kulsetthasith, złożyła we wtorek (16 maja) rezygnację z członkostwa w partii.th) po tym, jak została aresztowana w Bangkoku za jazdę pod wpływem alkoholu.

Teraz aktualizacja:

We wtorek (16 maja)th) wyrok został odczytany w Sądzie Karnym Minburi w Bangkoku. Test na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu pani Nateepat wykazał 66 miligramów procent, co przekracza prawny limit w Tajlandii. Pani Nateepat przyznała się do zarzutu prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu przez policję Khok Kram w Bangkoku i przyznała się do winy.

Jej prawo jazdy zostało zawieszone na sześć miesięcy. Grozi jej dwa miesiące więzienia i grzywna w wysokości 4,000 bahtów. Otrzymała jednak zawieszenie kary pozbawienia wolności na dwa lata, o ile spełnia różne warunki w zawieszeniu, w tym działalność charytatywną.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.