Podejrzany aresztowany przez śledzenie za pomocą słuchawek AirPods po wyrwaniu torebce rosyjskiemu turystowi w Bangkoku

Bangkok -

Podejrzany został aresztowany po tym, jak wyrwał torbę rosyjskiej turystce w Thonglor. Policja namierzyła złodzieja na podstawie sygnału ze słuchawek AirPods turysty.

Policja Thonglor powiedziała mediom TPN, że o godzinie 1:36 w czwartek (18 maja).th) niezidentyfikowana rosyjska turystka złożyła doniesienie na policję. Powiedziała policji, że w środę (11 maja) o godzth), spacerowała sama w Soi Sukhumvit 49/13.

Nagle pojawił się podejrzany mężczyzna, który prowadził motocykl i szybko porwał jej torbę, powodując jej upadek. Zraniła sobie kolano i ramię, podczas gdy podejrzany odjechał. W jej torbie był iPhone 14 Pro Max, słuchawki AirPods i portfel z 1,000 bahtów w gotówce.

Policja Thonglor wyśledziła podejrzanego na podstawie lokalizacji GPS słuchawek AirPods ofiary. Lokalizacja wykazała, że ​​AirPods znajdowały się w Soi Yoo Suk 30 w Samut Prakan. Policja w końcu aresztowała podejrzanego zidentyfikowanego jako 41-letni Thanakrit w czwartek (18 maja).th) o 11:30

Thanakrit przyznał się policji, że po wyrwaniu torby turysty wrócił do swojego domu w Samut Prakan.

Thanakrit jest oskarżony o kradzież i spowodowanie obrażeń.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.