Kobieta rzekomo kradnie markową torebkę z przedmiotami wartymi ponad 100,000 XNUMX bahtów w barze Pattaya

Pattaya –

Niezidentyfikowana kobieta rzekomo ukradła markową torebkę z cennymi przedmiotami wartymi ponad sto tysięcy bahtów, czyli około 3,000 USD, w barze w Pattaya.

W piątkowy wieczór (19 maja o godzth) Pani Siriphon Bussadee, lat 48, złożyła doniesienie na policję miasta Pattaya wraz z nagraniem z monitoringu. Powiedziała policji, że piła przed barem z widokiem na drogę w Soi Honey w Central Pattaya. Poszła do toalety, ale zostawiła torebkę przy barowym stoliku, podczas gdy jej mąż z zagranicy, którego nazwisko nie zostało zidentyfikowane, nadal siedział przy stole. Nazwa baru została wstrzymana przez policję miasta Pattaya do czasu pełnego dochodzenia.

Siriphon wróciła z toalety i stwierdziła, że ​​jej markowa torba warta 40,000 XNUMX bahtów zniknęła.

Według Siriphon, wewnątrz jej torby znajdował się markowy portfel o wartości 20,000 17,000 bahtów, markowe okulary o wartości 50,000 XNUMX bahtów i diamentowa bransoletka o wartości XNUMX XNUMX bahtów.

Nagranie z monitoringu pokazało małą podejrzaną kobietę, która szła samotnie po Soi Honey, zanim zauważyła torebkę, odwróciła się, zatrzymała na chwilę przed barem i zabrała torebkę, gdy mąż pani Siriphon nie był tego świadomy, zanim odszedł.

Pattaya City Police kontynuuje dochodzenie w celu znalezienia podejrzanego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.