Motocyklista ze Sri Racha śmiertelnie zjechał z tyłu pickupa

ZDJĘCIE: TMN Telewizja Kablowa Pattaya

Śri Racza —

Mężczyzna z Tajlandii na motocyklu uderzył w tył pickupa, który zawracał w Sri Racha i zmarł.

Śmiertelny wypadek, który miał miejsce na drodze w dystrykcie Nong Kham w dystrykcie Sri Racha w prowincji Chonburi, został zgłoszony policji Sri Racha o godzinie 05:00 w sobotę 20 maja. Policja we współpracy z ratownikami z Fundacji Puthasamakhom ruszyła na miejsce zdarzenia.

Na miejscu wypadku policja znalazła czarny motocykl Honda PCX leżący na środku drogi otoczony porozrzucanymi fragmentami roweru. Jego czołowa część została rozebrana. Policja znalazła również brązową furgonetkę Izuzu z pogniecionym tyłem, zaparkowaną na drodze w pobliżu motocykla.

Na środku ulicy policja znalazła ciało 30-letniego Woracharta Wangklanga, obywatela Tajlandii z północno-wschodniej prowincji Khon Kaen. Wciąż żył, ale odniósł poważne obrażenia, więc ratownicy natychmiast przewieźli go do najbliższego szpitala. Jednak ofiara zmarła później w wyniku odniesionych obrażeń w szpitalu.

Policja Sri Racha przesłuchała kierowcę ciężarówki, pana Somchata Ruemsri, lat 35, w sprawie wypadku. Mężczyzna twierdził, że zmierzał do zawrócenia na środku drogi po zakończeniu tankowania, gdy zmarły nagle wjechał w jego tył. Pan Somchat, zgodnie ze swoimi zeznaniami, natychmiast skontaktował się z policją.

Policja Sri Racha bada kamery CCTV z miejsca zdarzenia, aby potwierdzić zeznania zaangażowanego kierowcy.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!
Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.