Co najmniej siedem osób zginęło, a 19 zostało rannych po tym, jak burza uderzyła w szkołę w Phichit

Phichit, środkowa Tajlandia –

Co najmniej siedem osób zginęło, w tym uczniowie, a 19 zostało rannych po tym, jak wielka burza nawiedziła szkołę w Phichit.

Departament Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof poinformował wczoraj wieczorem (22 maja).nd), że burza nawiedziła szkołę w dystrykcie Sam Ngam. Zawalił się dach pokrywający obszar, w którym przebywali uczniowie i rodzice, chroniąc się przed burzą.

Rodzice i uczniowie czekali, aż deszcz przestanie padać po tym, jak ich dzieci zakończą treningi piłki nożnej w szkole.

Co najmniej siedem osób zostało uznanych za zmarłych, a 19 osób odniosło obrażenia, w tym uczniowie i rodzice.

Ponad 200 rodzin w okolicy również ucierpiało z powodu burzy. Lokalni mieszkańcy powiedzieli tajskim mediom, że była to najgorsza burza od 40 lat.

Nazwiska i wiek zabitych i rannych nie zostały natychmiast ujawnione przez odpowiednie władze.

Jest to rozwijająca się historia i dalsze informacje mogą być aktualizowane w miarę ich publikowania.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.