Pattaya MP-Elect skarży się burmistrzowi na projekt opóźnionej wyspy drogowej na Thepprasit Road

ZDJĘCIE: เรารักษ์พัทยา

Pattaya —

Poseł-elekt z partii Move Forward (MFP) złożył skargę w imieniu mieszkańców Pattaya do burmistrza Pattaya w sprawie opóźnionej budowy wysepek drogowych na Thepprasit Road.

Budowa blokowała wjazd i wyjazd z Thepprasit Road, co następnie spowodowało duże korki w całym obszarze, pan Yodchai Puengporn, poseł elekt z MFP, który reprezentuje podokręg Chonburi Nongprue, powiedział burmistrzowi Pattaya Poramese Ngampiches wczoraj, w maju 22.

Powiedział, że przeszkadzające roboty drogowe spowodowały również skargi mieszkańców, którzy mieszkali na obszarze, za który odpowiada. Dlatego musiał złożyć pilną skargę bezpośrednio do burmistrza, aby jak najszybciej przyspieszyć realizację projektu, powiedział Yodchai.

Może to być zdjęcie 6 osób, newsroom i tekst
ZDJĘCIE: เรารักษ์พัทยา

Jeśli chodzi o projekt, Poramese wyjaśnił, że budowa wysp komunikacyjnych była częścią projektu modernizacji Thepprasit Road i jej okolic, aby pomieścić przyszłe podziemne kable elektryczne, aby uniknąć konieczności ponownego wykopu.

Powiedział, że wyspy drogowe były również kluczowe dla zmniejszenia liczby wypadków na Thepprasit Road. Wypadki były częste w okolicy z powodu braku pasów środkowych, sygnalizacji świetlnej i świateł awaryjnych, powiedział Poramese.

Poramese dodał, że przed budową przeprowadzono ankiety, aby zebrać uwagi zarówno od ogółu społeczeństwa, jak i przedsiębiorstw po obu stronach drogi, i większość się zgodziła.

Może być obrazem 5 osób i tekstem
ZDJĘCIE: เรารักษ์พัทยา

Podsumowując, burmistrz odniósł się do obaw i przyjął skargę. Obiecał, że przyjrzy się tej sprawie i będzie dążył do lepszego porozumienia z mieszkańcami, których to dotyczy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.