Pattaya wyda 8.8 miliona bahtów na budowę dachu chodnika na molo Bali Hai dla turystów

Pattaya —

Rada miasta Pattaya w poniedziałek, 22 maja, zatwierdziła budżet w wysokości 8,850,000 XNUMX XNUMX bahtów na budowę dachu nad chodnikiem Bali Hai Pier.

Projekt ma na celu ułatwienie dużej liczbie turystów, mieszkańców i studentów, którzy chcieli skorzystać z usługi promowej, aby codziennie dostać się z Pattaya do Koh Larn lub odwrotnie, zgodnie z zapowiedzią.

Pomogłoby to zapewnić cień w czasie upałów podczas oczekiwania, jak głosi komunikat, a także pomogło zbudować pozytywny wizerunek miasta. Zatwierdzony budżet wynosi 8,850,000 XNUMX XNUMX bahtów, chociaż w ogłoszeniu nie podano dokładnej daty rozpoczęcia ani zakończenia.

Może być obrazem tekstu

Może być obrazem 8 osób i tekstem

Może być obrazem 2 osób i tekstem
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.