Klub Trillion, Mookata i bar przy basenie już otwarte w Pattaya: Twoje nowe miejsce na imprezę

Pattaya, Tajlandia-

Niedawno mogliśmy uczestniczyć w wielkim otwarciu nowo wyremontowanego i odnowionego klubu Trillion, Mookata i baru przy basenie w Pattaya, znajdującego się na Soi 16, zaledwie kilka sekund od słynnego na całym świecie Walking Street.

Bawiliśmy się świetnie, a Trillion Club z pewnością będzie popularnym miejscem zwłaszcza na imprezy przy basenie, co jest jedną z ich specjalności w zakresie przyjmowania i rzucania dla turystów i gości. Niektóre szczegóły i informacje na temat ich epickich imprez przy basenie znajdują się poniżej, wraz z ich ogólną rezerwacją i danymi kontaktowymi:

Trillion Club będzie również regularnie i w weekendy prezentować różnorodną niesamowitą muzykę na żywo, zespoły, DJ-ów i wykonawców. Koncentrują się na posiadaniu szerokiej gamy muzyki, aby zaspokoić wiele gustów.

Klub Trillion jest dość łatwy do znalezienia. Od Second Road w pobliżu hotelu Marine, naprzeciwko Soi VC, znajduje się w środku Soi 16. Jeśli jedziesz z Walking Street w kierunku Bali Hai Pier, skręć w lewo w Soi 16 tuż ​​przed McDonald's.

Jedną z najbardziej niesamowitych renowacji i renowacji jest kompletna strefa mookata w Trillion, z bardzo przystępnymi cenami i różnorodnym menu. To z pewnością będzie hit wśród miłośników grillowania w stylu tajskim i jest w doskonałej lokalizacji zarówno na początek nocy przy Walking Street, jak i na jej koniec! Aha i nie martw się, jeśli nie lubisz tajskiego grilla Trillion ma również duży wybór zwykłych tajskich i indyjskich potraw.

Moglibyśmy rozmawiać dalej, ale chcemy pokazać Ci więcej zdjęć, ponieważ są one warte więcej niż tysiąc słów, i podać więcej informacji kontaktowych do Trillion poniżej. Trillion ma również świetny stół bilardowy dla tych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności. Bądźcie czujni, już wkrótce pojawi się specjalna trasa wideo!

Stronę Trillion na Facebooku można znaleźć tutaj, dotykając lub klikając!

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/