Dwóch obywateli Chin zostało rannych po wypadku SUV-a w Lampang

FOTO: Akcja ratunkowa Lampang

Lampang, północna Tajlandia –

Dwóch obywateli Chin odniosło obrażenia po zderzeniu SUV-a w Lampang.

Zespół ratunkowy Lampang zgłosił się w poniedziałek (22 maja).nd) o 6:38, że zostali powiadomieni o wypadku w dzielnicy Sop Prap. Przybyli na miejsce zdarzenia, znaleźli na poboczu uszkodzonego SUV-a z tablicą rejestracyjną Chiang Mai.

W SUV-ie utknęły dwie ranne osoby, które były kierowcą, panią Liu Yan Qu, lat 37, oraz jej pasażerem zidentyfikowanym jako pan Chunming, lat 58.

Ratownicy użyli noża hydraulicznego do uwolnienia dwóch rannych. Obaj zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala.

Dwóch rannych obywateli Chin powiedziało zespołowi ratunkowemu, że są tajlandzkimi ex-patami, którzy mieszkają w Chiang Mai i odwiedzają Lampang. Dokładne okoliczności wypadku i jego przyczyny nie były jednak od razu jasne.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.