Koreańczyk umiera po zderzeniu motocykla z tablicą informacyjną w Pattaya

ZDJĘCIE: เอ.อี.ซี นิวส์ พัทยา

Pattaya —

Koreańczyk, który podobno był dobrze znany lokalnie w Pattaya, zmarł w wypadku motocyklowym.

Ratownicy z Fundacji Sawanga Boriboon Thammasathan rzucili się na drogę przed szkołą Pattaya 7 w rejonie Pattaya o godzinie 04:00 rano, 24 maja, aby pomóc 34-letniemu Koreańczykowi, który rozbił motocykl w znak drogowy i stracił przytomność.

Nazwisko ofiary zostało utajnione zgodnie z naszą polityką redakcyjną, aby odpowiednie władze skontaktowały się w pierwszej kolejności z jego rodziną i ambasadą.

Na miejscu ratownicy zastali poszkodowanego leżącego nieprzytomnego na jezdni. Próbowali go reanimować, ale bezskutecznie - poinformowały lokalne media. Ofiara była narodowości koreańskiej i była dość znaną osobą w Pattaya jako lokalny ex-pat i kierownik baru, według przyjaciół ofiary, którzy rozmawiali z The Pattaya News.

ZDJĘCIE: เอ.อี.ซี นิวส์ พัทยา

Jego ciało znaleziono w pobliżu upadłego motocykla i dużego czerwonego znaku budowlanego umieszczonego na drodze. Doniesiono, że uderzył motocyklem w znak, co doprowadziło do jego tragicznej śmierci.

Ciało ofiary przewieziono do miejscowego szpitala. Policja przegląda kamery monitoringu z miejsca wypadku, aby ustalić dokładną przyczynę kolizji.

Pattaya News przesyła najszczersze kondolencje przyjaciołom i rodzinie ofiary.

ZDJĘCIE: เอ.อี.ซี นิวส์ พัทยา

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.