Próba napadu na sklep ze złotem w Samut Prakan kończy się niepowodzeniem, podejrzany jest poważnie ranny

FOTO: Maungprakarn V.2

Samut Prakan –

Rabuś w sklepie ze złotem odniósł poważne obrażenia od rany postrzałowej w Samut Prakan po nieudanym napadzie na sklep ze złotem.

Policja Sakhla w dzielnicy Samut Chedi została powiadomiona o incydencie w środę po południu (24 maja).th). Podejrzany mężczyzna na motocyklu obrabował sklep ze złotem w pobliżu targu w Baan Klong Suan.

Szklane drzwi sklepu ze złotem zostały automatycznie zamknięte po wejściu podejrzanego. Podejrzany zabrał wiele złotych przedmiotów, zanim oddał strzały w szklane drzwi. Szyba w drzwiach roztrzaskała się, zanim podejrzany próbował uciec, wsiadając na motocykl.

Policja patrolowa Sakha, która była zaledwie kilka sekund dalej i usłyszała tłuczone szkło, natychmiast przybyła na miejsce zdarzenia. Podejrzany oddał kilka strzałów w kierunku policji, zanim policja oddała strzał. Jedna kula trafiła w tył głowy podejrzanego i podejrzany upadł.

Został zatrzymany i przewieziony do miejscowego szpitala. Jego tożsamość nie była jasna od czasu prasy, podobnie jak motyw.

Pozostał w stanie krytycznym, podała najnowsza aktualizacja ze szpitala.

Oryginalna wersja tego artykułu ukazała się na naszej siostrzanej stronie internetowej The TPN National News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.