Główny podejrzany o zabójstwo młodej kobiety z Pattaya aresztowany w Sakon Nakhon

Kut Bak, Sakon Nakhon –

Główny podejrzany, który był poszukiwany w sprawie okrutnego morderstwa młodej kobiety z Pattaya, został aresztowany w wiosce niedaleko prowincji Kalasin w Sakon Nakhon w północno-wschodniej Tajlandii i jest transportowany do Pattaya w celu przeprowadzenia dochodzenia.

Zabójstwo 32-letniej Rattany Thammarak, który został znaleziony brutalnie dźgnięty nożem prawie tuzin razy w kompleksie apartamentów w Central Pattaya wokół obszaru Soi Buakhao w zeszłym tygodniu, zszokowało zarówno mieszkańców Pattaya, jak i organy ścigania.

Została dźgnięta nożem w twarz, szyję, ramię i górną część ciała co najmniej dziesięć razy i pozostawiona martwa w swoim mieszkaniu przez kilka dni, dopóki sprzątaczka i właściciel kompleksu apartamentów nie zauważyli niezwykłego zapachu i nie uzyskali dostępu do mieszkania, znajdując niepokojąca scena.

Policja w Pattaya zidentyfikowała kilku mężczyzn, którzy odwiedzili ofiarę w dniu morderstwa, ale ich główna uwaga była skierowana na pana Watcharaphona Ansongkrama lub Kika, nazywanego „Kik Kilo 10”, 39-latka, który był ostatnią widzianą osobą żywy na CCTV i z ofiarą.

Kik uciekł ze swojego normalnego miejsca zamieszkania w rejonie Sattahip, ale organom ścigania w Kalasin we współpracy z policją Pattaya udało się wyśledzić sygnał jego telefonu komórkowego do granicy Kalasin.

Kika zlokalizował gen. broni Suwan. Chiena Winthawat, szef policji w prowincji Kalasin we współpracy z Zespołem Śledczym Prowincji Chonburi w wiejskiej prowincji i wiosce Kut Bak, która leży na granicy Kalasin. Przebywał w drewnianej chacie w zrujnowanej okolicy i spokojnie palił papierosa po tym, jak został zatrzymany przez organy ścigania na podstawie nakazu aresztowania sądu prowincji Pattaya 230/2566 z dnia 21 maja 2023 r.

Kik nie rozmawiał ze śledczymi ani nie złożył natychmiastowej prośby i został przewieziony do Pattaya na noc. Jest oskarżony o napaść na inną osobę aż do śmierci.

Media TPN przekażą dalsze aktualizacje tej historii, gdy tylko będą dostępne.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/