Główny podejrzany o zabójstwo młodej kobiety z Pattaya aresztowany w Sakon Nakhon

Kut Bak, Sakon Nakhon-

Główny podejrzany, który był poszukiwany w sprawie okrutnego morderstwa młodej kobiety z Pattaya, został aresztowany w wiosce niedaleko prowincji Kalasin w Sakon Nakhon w północno-wschodniej Tajlandii i jest transportowany do Pattaya w celu przeprowadzenia dochodzenia.

Zabójstwo 32-letniej Rattany Thammarak, który został znaleziony brutalnie dźgnięty nożem prawie tuzin razy w kompleksie apartamentów w Central Pattaya wokół obszaru Soi Buakhao w zeszłym tygodniu, zszokowało zarówno mieszkańców Pattaya, jak i organy ścigania.

Została dźgnięta nożem w twarz, szyję, ramię i górną część ciała co najmniej dziesięć razy i pozostawiona martwa w swoim mieszkaniu przez kilka dni, dopóki sprzątaczka i właściciel kompleksu apartamentów nie zauważyli niezwykłego zapachu i nie uzyskali dostępu do mieszkania, znajdując niepokojąca scena.

Policja w Pattaya zidentyfikowała kilku mężczyzn, którzy odwiedzili ofiarę w dniu morderstwa, ale ich główna uwaga była skierowana na pana Watcharaphona Ansongkrama lub Kika, nazywanego „Kik Kilo 10”, 39-latka, który był ostatnią widzianą osobą żywy na CCTV i z ofiarą.

Kik uciekł ze swojego normalnego miejsca zamieszkania w rejonie Sattahip, ale organom ścigania w Kalasin we współpracy z policją Pattaya udało się wyśledzić sygnał jego telefonu komórkowego do granicy Kalasin.

Kika zlokalizował gen. broni Suwan. Chiena Winthawat, szef policji w prowincji Kalasin we współpracy z Zespołem Śledczym Prowincji Chonburi w wiejskiej prowincji i wiosce Kut Bak, która leży na granicy Kalasin. Przebywał w drewnianej chacie w zrujnowanej okolicy i spokojnie palił papierosa po tym, jak został zatrzymany przez organy ścigania na podstawie nakazu aresztowania sądu prowincji Pattaya 230/2566 z dnia 21 maja 2023 r.

Kik nie rozmawiał ze śledczymi ani nie złożył natychmiastowej prośby i został przewieziony do Pattaya na noc. Jest oskarżony o napaść na inną osobę aż do śmierci.

Media TPN przekażą dalsze aktualizacje tej historii, gdy tylko będą dostępne.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/