Członek Rady Miasta Pattaya skarży się na wstrzymanie robót drogowych na Soi 15 Buakhao i Second Road

Pattaya —

Członek Rady Miasta Pattaya złożył skargę do władz Pattaya, wzywając je do przyspieszenia opóźnionej budowy drogi w pobliżu Pattaya Second Road i Soi 15 Buakhao, za centrum handlowym Avenue Pattaya.

Pan Bunjong Banthuprapat, członek Rady Miasta Pattaya, Dystrykt 3, spotkał się wczoraj, 24 maja, z odpowiednimi władzami, aby zapytać o postęp projektu systemu odwadniającego w Soi Kaset Suwann 15, ostatecznie łączącego się z Pattaya Beach Road.

Projekt obejmuje wykopy, instalację rur odwadniających i wymianę nawierzchni drogi na odcinku 1,050 metrów od skrzyżowania Wat Chai Mongkhon do Soi Pattaya Sai 2, Soi 10 oraz na odcinku 894 metrów od Soi Kaset Suwann 15 do skrzyżowania Bua Khao .

Podczas gdy wykopy i instalacja rur zostały zakończone, a nawierzchnia drogi zasypana ziemią, wykonawca nie przeprowadził jeszcze żadnej trwałej renowacji nawierzchni drogi, zaznaczył Pan Bunjong.

Zamiast tego zastosowano tymczasowe środki, takie jak użycie metalowych płyt do pokrycia nieutwardzonej drogi, aby umożliwić tymczasowy przejazd pojazdów. Pan Bunjong ostrzegł, że środki te stanowią zagrożenie dla społeczeństwa i turystów podróżujących po okolicy.

Ostatecznie wezwał administrację miasta do przyspieszenia niezbędnych działań i jak najszybszego zakończenia projektu.

Skargę członka rady przyjął pan Anuwat Thongkam, dyrektor Biura Techników Sanitarnych w Pattaya.

Według niego opóźniony projekt napotkał wyzwania związane z podziemnymi systemami użyteczności publicznej pod powierzchnią drogi.

Powiedział, że spodziewa się zakończenia inwestycji na przełomie maja i lipca 2023 r. zgodnie z umową na budowę.

Media TPN zauważają, że prace budowlane trwają już od ponad roku i nękane są wieloma problemami.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Zapisz się!
Celuj w Tanakorna
Lokalny tłumacz wiadomości w The Pattaya News. Aim to dwudziestoczterolatek mieszkający obecnie w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniami na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością. Wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.