Hindus aresztowany za rzekomą kradzież telefonu od Tajki w Krabi

Krabi –

Hindus został aresztowany w Ao Nang w Krabi po tym, jak rzekomo ukradł telefon komórkowy kobiecie z Tajlandii.

Policja prowincji Krabi powiedziała Phuket Express, że incydent miał miejsce na początku tego tygodnia. Hindus przyszedł porozmawiać z Tajką, którą poznał w restauracji w Ao Nang. Podobno zabrał kobiecie telefon komórkowy, iPhone 8 Plus.

Kobieta, której nazwisko zostało utajnione przez odpowiednie organy ścigania, złożyła doniesienie na policję w Ao Nang, a policja wytropiła podejrzanego na podstawie nagrań z kamer przemysłowych w restauracji, zanim wydano nakaz aresztowania podejrzanego z Indii przez Sąd Prowincji Krabi.

Indyjski mężczyzna został zatrzymany ze skradzionym telefonem komórkowym, powiedziała policja. Został zabrany na komisariat policji w Ao Nang, gdzie usłyszał zarzut nocnej kradzieży.

Phuket Express zauważył, że nazwiska zaangażowanych osób, w tym podejrzanego, nie zostały podane przez policję.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się w naszej siostrzanej witrynie internetowej The Phuket Express, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Pomóż wesprzeć Pattaya News w 2023 roku!
Potrzebujesz porady prawnej lub adwokata? Możemy pomóc. Kliknij tutaj.

Zobacz więcej informacji na temat wystawiania u nas nieruchomości, klikając tutaj.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na Sales@ThePattayanews.com

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.